Vážení zákazníci, stále pro vás připravujeme jídla na rozvoz.
Záleží nám na bezpečnosti vás i našich pracovníků. Proto pokud jste v karanténě, necítíte se dobře, nebo byste chtěli doručení bez kontaktu s kurýrem, napište nám prosím toto do poznámky. Objednávku uhraďte předem platební kartou online. Jídlo vám kurýr doručí před dům a zavolá vám. Děkujeme Vám za pochopení.

Věrnostní program

 Každá 10.pizza zdarma

Prosíme zákazníky, aby akceptovali a respektovali níže uvedená pravidla věrnostního programu.

!!! Platí vždy pro pizzu s nejnižší cenou z aktuální objednávky !!!

!!! V případě, že má zákazník plnou věrnostní kartičku a chce využít pizzu zdarma, je třeba nahlásit již při objednávce !!! 

!!! pizzu zdarma samostatně nerozvážíme !!!

!!! ingredience na pizzu zdarma , které si zákazník přiobjedná, zákazník hradí !!!

!!! na jednu objednávku akceptujeme pouze jednu vyplněnou věrnostní kartičku, nelze tedy využít při jednom závozu 2 a více kartiček !!!

Děkujeme vám za pochopení a přízeň

 

Milí zákazníci, od 10.3.2014 platí pro naše věrné zákazníky "věrnostní nabídka". Spočívá v tom , že  ! ! KAŽDÁ DESÁTÁ PIZZA JE ZDARMA ! !

Jak to funguje???
Od dubna 2014 obdržel každý nový zákazník při první objednávce „zelenou zákaznickou kartičku „ s políčky pro razítka nebo lepící známky. Za každou pizzu, která není v jiné akční nabídce, obdržíte jedno razítko nebo známku. Jakmile budete mít všechna políčka zaplněna a vypsané údaje na zadní straně kartičky , odevzdáte  našemu řidiči nebo přímo na provozovně a  desátá pizza o průměru 32 cm, která není v jiné akční nabídce je pro Vás ZDARMA- platí pro pizzu s nejnižší cenou z vaší objednávky.

!!! A POZOR  - Zákaznická karta může být i výherní !!!

Každá odevzdaná, vyplněná zelená zákaznická kartička bude archivována a postupuje do slosování o hodnotné ceny. Přesné informace, pravidla a data slosování budou vždy včas uvedena v sekci „ Aktuality“

!!! A TO NENÍ ZDALEKA VŠE !!!

Pro naše stálé zákazníky chystáme další zajímavé nabídky. Proto sledujte žhavé aktuality, kde se dozvíte vždy vše a včas.

*Akce a slevy nelze navzájem kombinovat
*Vyhrazujeme si právo ukončit platnost akcí + cenové  změny
 

Pizza La Venezia - Litovel

telefonické objednávky: 605 083 864

 

Tento web používá soubory cookies a zabezpečené úložiště. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.