Vážení zákazníci, stále pro vás připravujeme jídla na rozvoz.
Záleží nám na bezpečnosti vás i našich pracovníků. Proto pokud jste v karanténě, necítíte se dobře, nebo byste chtěli doručení bez kontaktu s kurýrem, napište nám prosím toto do poznámky. Objednávku uhraďte předem platební kartou online. Jídlo vám kurýr doručí před dům a zavolá vám. Děkujeme Vám za pochopení.

Čas dodání objednávky je pouze orientační, předpokládaný, nikoliv závazný. Může se lišit, není možné stanovit přesný čas dodání.

Nevolejte nám proto prosím, zda jsme nezapomněli, za jak dlouho to bude apod. Také Vás prosíme, máte-li objednáno, buďte prosím na příjmu na tel.čísle, které jste při objednávce uvedli, abyste po prozvonění řidičem mohli objednávku v co nejkratším čase převzít. Řidič v nejexponovanějších časech převážně veze objednávky na několik adres a jakékoliv prodlevy se projeví při dodání dalším zákazníkům.  

Vězte, že každou objednávku připravíme a dovezeme ihned, jakmile bude připravena. Prosíme tedy o toleranci a pochopení. V případě, že bude předpokládaný čas přípravy a dovozu objednávek převyšovat 90 min., bude na úvodní stránce informace o dočasném pozastavení příjmu objednávek, včetně časového předpokladu, na jak dlouhou dobu.

Děkujeme za pochopení

Kam vozíme

Oblast Cena Zdarma od Čas doručení
Zóna 1 zdarma --- 40 min.
Zóna 2
pro objednávky od 299 Kč
zdarma --- 55 min.
Zóna 3
pro objednávky od 449 Kč
zdarma --- 70 min.

!!!!   P O Z O R   !!!!

OD 1.9.2020 upravujeme pravidla rozvozů.

Rušíme zcela platbu za dopravu !!! 

Upravujeme limity minimální objednávky do rozvozových zón.

Zóna "1" - zůstává beze změny.

Zóna "2" - výše minimální objednávky jídla - 299,- Kč

Zóna "3" - výše minimální objednávky jídla - 449,- Kč

Ke stávajícím benefitům, jako jsou obaly zcela zdarma, věrnostní program

přidáváme dopravu zdarma !!! 

Pizza La Venezia - Litovel

telefonické objednávky: 605 083 864

 

Tento web používá soubory cookies a zabezpečené úložiště. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.