Vážení zákazníci, stále pro vás připravujeme jídla na rozvoz.
Záleží nám na bezpečnosti vás i našich pracovníků. Proto pokud jste v karanténě, necítíte se dobře, nebo byste chtěli doručení bez kontaktu s kurýrem, napište nám prosím toto do poznámky. Objednávku uhraďte předem platební kartou online. Jídlo vám kurýr doručí před dům a zavolá vám. Děkujeme Vám za pochopení.

Na nově vydané či aktualizované vyhlášky a opatření, která jsou v souvislosti s pandemií COVID-19 vydána a zveřejněna, samozřejmě ihned reagujeme a přizpůsobujeme v souladu s nimi naši činnost.

Spokojenost s našimi službami, zároveň však zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců, je pro nás hlavní prioritou.

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ:

 

Vážení zákazníci, 

v souladu s vydanými vládními opatřeními v souvislosti s pandemií Covid-19, vás prosíme o respektování těchto pravidel při osobním odběru:

 

Vstup do provozovny není aktuálně možný, 

osobní odběr při dodržení všech nařízení a opatření, však možný je. Hotovou objednávku si zákazník vyzvedne z výdejního pultíku, který bude umístěn za prvními dveřmi před vstupem do provozovny, pouze jedna osoba, použijte prosím dezinfekční roztok na ruce,  pouze v odpovídající ochraně dýchacích cest !!! 

Upřednostňujeme platbu online při objednávce.

Lze i platební kartou nebo hotově při převzetí objednávky.

OSOBNÍ ODBĚR může být  bezkontaktní

bezkontaktní odběr u nás na provozovně je možný  v případě uhrazení objednávky předem online platební kartou. Hotovou objednávku si poté zákazník vyzvedne z výdejního pultíku, který bude umístěn za prvními dveřmi před vstupem do provozovny.

 

 

 !!! Možnost i bezkontaktního doručení objednávky -

čtěte prosím dále !!!

BEZKONTAKTNÍ DORUČENÍ

Záleží nám na bezpečnosti vás i našich pracovníků. Proto pokud jste v karanténě, necítíte se dobře, nebo byste chtěli doručení bez kontaktu s kurýrem, napište nám prosím toto do poznámky včetně informace, kam můžeme doručenou objednávku u domu položit. Objednávku prosím uhraďte předem platební kartou online. Jídlo vám doručíme dle informací v poznámce, před přijezdem vás budeme kontaktovat.

 

Děkujeme za pochopení, vedení Pizza la Venezia

 

Pizza La Venezia - Litovel

telefonické objednávky: 605 083 864

 

Tento web používá soubory cookies a zabezpečené úložiště. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.