Vážení zákazníci, stále pro vás připravujeme jídla na rozvoz.
Záleží nám na bezpečnosti vás i našich pracovníků. Proto pokud jste v karanténě, necítíte se dobře, nebo byste chtěli doručení bez kontaktu s kurýrem, napište nám prosím toto do poznámky. Objednávku uhraďte předem platební kartou online. Jídlo vám kurýr doručí před dům a zavolá vám. Děkujeme Vám za pochopení.

O nás

Vítáme vás na stránkách  Pizza la Venezia

Jsme zde pro vás již od roku 2013  

Zaměřujeme se hlavně na výrobu originální Pizzy, Lasagne, Těstovin , Kuřecích křidélek, Vepřových žebírek, Velkých zeleninových salátů.

Rádi bychom využili našich bohatých zkušeností ze zahraničí a našimi výrobky i službami přispěli ke zvýšení kvality v tomto odvětví gastronomie u nás.

Naše Pizza je připravovaná ručně, dle vlastní receptury, z čerstvého domácího těsta, při použití kvalitních a čerstvých surovin. Taktéž všechny naše ostatní výrobky jsou připravovány z čerstvých, kvalitních surovin bez použití polotovarů.

V poslední době se bohužel  do našeho „pizzařského odvětví“ vkrádají levné a nekvalitní potraviny. Týká se to např. nahrazování sýrů z kravského mléka sýrovou náhražkou z rostlinného tuku, nekvalitních surovin a nedokonalá příprava masového ragú při výrobě Lasagne a mnoho dalších nešvarů. Motivem je samozřejmě nízká cena těchto náhražek a následně i nižší cena konečného výrobku. Je alarmující, jak se tento nešvar u jiných podniků rychle zabydlel a jak je rozšířený!

Naším cílem je však nabízet kvalitu a nikoliv nabízet umělou, laboratorní stravu nebo  používat k přípravě pizzí a ostatních jídel polotovary apod.

Objednat si z naší nabídky lze v současné chvíli online, telefonicky nebo osobně v naší provozovně.

Kromě toho, že si můžete objednané jídlo vyzvednout a odnést sami, zajišťujeme i rozvoz až k vám domů nebo na adresu, kterou nám při objednávce sdělíte.                                                                                                 

Všechny informace k rozvozu najdete ve zvláštní sekci rozvoz

Na výběr zde máte více jak 70 druhů vynikajících originálních Pizz ve velikostech průměru - 28, 32 a 45cm.

Pro milovníky silnější pizzy připravíme dle vašeho přání jakoukoliv pizzu z naší nabídky na tzv. „AMERICKÝ ZPŮSOB“ z dvojité dávky těsta (např. pizza průměr 32 cm=cca 500g těsta).

Rovněž Vám připravíme jakoukoliv pizzu jako kapsu „ CALZONE“

 

Naši zákazníci mohou využít i různé akční a věrnostní nabídky. Ty najdete vždy v sekci věrnostní program.

 

U nás také neplatíte za pizza krabice ani jiné obaly, jelikož vyrábíme a prodáváme naše výrobky , nikoliv obalový materiál !!!!!

Kdo neholduje italské Pizze, má možnost okusit naše výtečné LASAGNE, TĚSTOVINY  či  KŘUPAVÁ KUŘECÍ KŘIDÉLKA, MARINOVANÁ VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA, VELKÉ ZELENINOVÉ SALÁTY. Pro milovníky něčeho sladkého máme připravený PRAVÝ MEDOVNÍK.

Rovněž všechny  důležité informace, jako kontakty, kompletní nabídku jídel a pití, provozní dobu, možnosti platby, rozvozové zóny, fotogalerii a další informace najdete zde na stránkách.

 

Věříme, že naší poctivou prací a kvalitní nabídkou vás zaujmeme a budete se k nám rádi vracet. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom měli mnoho spokojených zákazníků.

Jsme zde pro vás.

 

 

*Akce a slevy nelze navzájem kombinovat
*Vyhrazujeme si právo ukončit platnost akcí + cenové  změny
*Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě
*Ceny jsou uvedeny včetně DPH
*Připravte si prosím drobné, jelikož naši řidiči  nemají vyšší hotovost

Pizza La Venezia - Litovel

telefonické objednávky: 605 083 864

 

Tento web používá soubory cookies a zabezpečené úložiště. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.